OSMANLI OCAKLARI 'NIN ÖNEMİ
Bora UYSAL

Bora UYSAL

OSMANLI OCAKLARI 'NIN ÖNEMİ

09 Kasım 2019 - 09:43

Türkiye kritik bir dönemden geçmekte.

Batı; Doğu Akdeniz’den , Suriye'nin Kuzeyinden,Ege’den Türkiye’yi tehdit etmektedir.

Doğu Akdeniz'de karasularımızı gasp etmeye çalışıp, ülkemize yönelik işgal tatbikatları yapanda alçak Batı Emperyalizmidir..

Ülkemiz 2014'den bu yana; Cumhurbaşkanımız liderliğinde vatanın istikbali ve bekası için yerli ve milli dik duruş sergilemektedir.

Bu iş sağ görüş-sol görüş meselesi, şu parti bu parti meselesi de değildir.
Türkiye'nin güvenliği konusunda, Türkiye’yi savunan her kesimin beraber hareket etmesi gerekmektedir.

Ülkemize yönelik tehditler başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere ordumuzun kahraman askerleri ve parti ayırmaksızın diğer milli unsurlar tarafından geri püskürtülmektedir.

Bakınız bu kısım çok önemlidir.
Hangi partiden olursanız olun,hangi partiden belediye başkanı olursanız olun ,isterseniz AK Parti’den seçilen bir milletvekili olun ,Belediye Başkanı olun ,eğer 100 yılda bir yaşanılacak süreci sizler göremiyor ve anlatamıyorsanız yaptığınız hiçbir siyasetin anlamı yoktur.

Türkiye hem terörle mücadele edip hem de tüm yabancı baskılara karşı dik durmaya çalışıyorsa,Mehmetçik sınırda çarpışıyorsa,bir çok alanda ülkeye yerlilik ve millik damga vurmuşsa ,siyasetçilerimiz bunları görmeyip,anlatmayıp, geçiştiriyorsa yapılan siyasetin de bir amacı yoktur.

Yaptığınız siyaset ancak ve ancak aynı mankenler gibi poz verip,sosyal medyada paylaşmaya benzer.

Oysa poz vermekle İstiklal Savaşı kazanılsa idi bunu en güzel mankenler yapardı.
Bizde İstiklal mücadelesi görevini mankenlere verirdik.
Türkiye 100 yılda gerçekleşecek bir dönemdeyken siz de ancak poz vermiş olursunuz! 

İste ;Kadir Canpolat Başkanlığında ki Osmanlı Ocakları’nın önemi de buradan kaynaklanmaktadır ve ülkemize çok büyük hizmet etmektedir.

Osmanlı Ocakları;Türkiye’nin Batıya karşı yerli ve milli duruşunu kavrayan,bunu en güzel şekilde anlatan,milletimize aydınlatan,sadece aydınlatmakla da kalmayıp içteki ve dıştaki hainlere karşıda mücadele eden bir teşkilattır.

Kadir Canpolat liderliğindeki Osmanlı Ocakları’nın ülkemize ve milletimize yapmış olduğu en büyük hizmet budur.

Aynı zamanda Osmanlı Ocakları, söz konusu olan vatan,bayrak,ezan olunca sadece tek bir partiye değil bütün vatanperverlere kapılarını açmış durumdadır.

Ortak noktalarda milletimizi birleştirmeye hatta ”Uzlaşmaz”denilen grupları bile Türkiye’de vatanımızın istikbali ve bekası için uzlaştırmaya çalışmaktadır.

Ortak nokta Vatanın İstikbali ve Bekasıdır.

Bizler tüm bunları görüyoruz, çok seviniyoruz ve takdir ediyoruz.

Çünkü bu teşkilatımız, içinde bulunduğumuz süreci görüyor, bunu tahlil ediyor ve bunun için çabalıyor.

Daha önceki Davutoğlu ve Bülent Arınç örneğindeki gibi,yapılan yanlış Ak Parti’de bile olsa yapılan yanlışta tepkisini çekinmeden ortaya koyuyor,belirtiyor.

Bunlar çok önemli hizmetlerdir.

Devletin S400, uluslararası politika, Türkiye'nin yeni Dünya'da konum alması, Rusya ile beraber hareket etmemizin nedenleri, ekonomi, tarım, istihdam politikaları ve halkın bunlardan elde edeceği yararların anlatılması, Mehmetçiğimizin Afrin’deki, Fırat Kalkanındaki,Barış Pınarında ki başarıları, ordudaki yerlileşme gibi tek tek tespit edip, bunları milletimize anlatmaktadır. Bunlar milletimiz aydınlatılması için şarttır.

Kaldı ki, İlgili açıklamaları sadece tv kanallarından değil yeri geldiği zaman bizzat halkın ayağına giderek köy, mahalle ve ilçeler bazında toplantılarda duyurmakta ve toplantıların soru cevap şeklinde yürütmeye başlamıştır.Ocak bunları dahada arttıracağı bir döneme girmiştir.(Örnek Er Doğanlara Sahip Çıkıyoruz programı)

Önümüzde çok kritik bir süreç var.

Göğsünde vatan sevgisi millet sevgisi olan her vatandaşımız bu teşkilatımıza üye olmalıdır.

Herkes emin olsun ki;Büyük Millet bu süreçten Zaferle çıkacaktır.

Allah'a Emanet Olunuz.

Bora Uysal Özizmirli.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet bal
    1 ay önce
    Kaleminize sağlık.yerinde bir tespit.Osmanli Ocaklari bu milletin birleştirici gücüdür

Son Yazılar